PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIA

Ponúkame bezkonkurenčné neinvazívne prístrojové ošetrenia pleti: Thermolifting, Oxygeneo+, Coolifting, Mezoterapia

baner1

Prístrojové ošetrenia

I napriek stále rastúcemu vekovému priemeru ľudstva je mladistvo vyzerajúca pleť znakom zdravia, duševnej vyrovnanosti a krásy.

Ponúkame bezkonkurenčné neinvazívne prístrojové ošetrenia pleti

Thermolifting
Oxygeneo+
Coolifting
Mezoterapia

OXYGENEO+

Medzinárodne patentovaný prístroj Oxygeneo+ rozhýbe metabolizmus vašej pleti. Odborná lekárska štúdia v "Journal of Drugs in Dermatology" uvádza, že Oxygeneo+ je schopné okysličiť pleť viac než dvojnásobne oproti všetkým známym metódam

 -NeoRevieve oxy-sérum na vrásky, omladenie, výživu pleti a jej vyplnenie kyselinou hyalurónovou
- NeoBright oxy-sérum naviac odstráni pigmentáciu

Gélové séra sú aktivované šumivými kapsulami CapsuGen, ktoré vytvárajú s gélom vysokú koncentráciu mikrobubliniek CO2 plynu, vďaka nemu v pleti vzniká Bohrov efekt spojený s jej silným okysličením.

Súčasťou ošetrenia je i šetrná mikrodermabrázia. To všetko vytvára komplexné anti-aging ošetrenie v celej hĺbke pleti, vhodnej pre všetky typy pleti, vrátane aknóznej.

Významná hydratácia a výživa pleti, redukcia jemných liniek a vrások, pigmentových škvŕn, zmenšenie veľkosti pórov a zjednotenie vzhľadu pleti.

3 terapie v 1 ošetrení

Hĺbková infúzia. Kvalitné aktívne látky. Vynikajúce výsledky proti starnutiu.

Každé ošetrenie Oxygeneo+ vás vráti v čase späť. Vyberte si oxy-sérum, ktoré vyhobuje špecifickým požiadavkám vašej pleti:

NeoBright oxy-sérum

Je prelomové riešenie, ktoré prináša bezkonkurenčné zosvetlenie pleti a bielenie pigmentácií. NeoBrighe sérum vpravuje účinné látky do pokožky, kde sú dokonale vstrebané.

Kyselina azaleová = pigmentácia

Je známa účinná látka, ktorá sa používa k liečbe kožných hyperpigmentácií. Znižuje aktivitu buniek produkujúcich pigment.

Kyselina kojová = zosvetlenie pokožky

je prirodzene vyskytujúca sa látka produkovaná hubami, ktorá inhibuje tvorbu melanínu. V kombinácii s kyselinou azaleovou dochádza k synergickému zosvetleniu a bieliacemu účinku.

Retinol = anti-aging

Derivát vitamínu A. Je klinicky dokázané, že Retinol zvyšuje produkciu kolagénu a obnovu kožných buniek. Je tiež známy ako jeden z najlepších látok proti starnutiu

NeoRevive oxy-sérum

úplne novo definuje ošetrenie pleti. NeoRevive sérum jemne hojí a regeneruje pleť pomocou účinných látok, kde sú optimálne absorbované pokožkou.

Kyselina hyaluronová = redukcia vrások

Prirodzene produkovaná v ľudskom tele, je zodpovedná za zadržovanie tekutín a kožnej hydratácie. Pri starnutí sa schopnosť ľudského tela k tvorbe kyseliny hyaluronovej znižzje. To má za následok tenku, suchu a vraskavu pleť.

 

Peptidy= obnova pleti.

Peptidy sú malé proteínové fragmenty, ktoré posilňujú schopnosť pokožky zadržiavať tekutiny. V kombinácii s kyselinou hyaluronovou je vytvorený synergický efekt dermálnej obnovy, čím sa redukujú vrásky

 

1. EXFOLIACIA

OxyGeneo™ exfoliaciou vrchné vrstvy pokožky odstraňuje odumreté bunky, vyhladzuje a obnovuje pleť a pripravuje ju na príjem aktívnych látok. OxyGeneo™ je bezpečný pre všetky odtiene pleti a môže ošetrovať i  citlivú pokožku bez podráždenia.

2. INFUZIA

Pomocou CapsuGen aktivačnej kapsule OxyGeneo™ čistí pleť, a súčasne vpravuje do pleti aktívne zložky oxy-séra NeoRevive™ nebo NeoBright™  

3. OKYSLIČENIE

OxyGeneo™ produkuje CO2 mikrobubliny CO2, ktoré vo vysokej koncentra‘cii prenikajú do pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, tzv. Bohrov efekt: prednostní zásobení okysličenou krvou, zvýšenie kapilárneho prietoku a zrýchlenie metabolizmus pleti.

Cena: 40,00 €

TriPollar thermolifting

Patentovaná TriPollar technológia násobí efekty predchádzajúcej uni alebo bipolárnej technológie využitím systému ovládania toku energie medzi tromi aktívnymi elektródami.

Rýchlou zmenou polarity jednotlivých elektród dochádza k sústredeniu veľkého množstva energie v hlbokých vrstvách pleti. Táto patentovaná metóda dosahuje viditeľných klinických výsledkov v štruktúre pleti už od prvej aplikácie. Využitie TriPollar thermolifting je celoročné a úplne bezpečné pre všetky druhy i fototypy pleti. Výsledkom je pevnejšia pleť s redukovanými vráskami a linkami.

Cena: 35,00 €

Coolifting

cooliftingNový krok v profesionálnej kozmetike v rámci anti-age ošetrení. metóda je založená na posledných vedeckých poznatkoch o posilnení prírodných procesov pokožky proti starnutiu.

Coolifting „strieľa“ na tkanivo pokožky silný prúd CO2 v kombinácii s atomizovanými účinnými látkami s extrémne vysokou koncentráciou pri vysokom tlaku a nízkej teplote.

Cryocarboxytherapia – vysoký tlak toku CO2 aktivuje krvnú mikrocirkuláciu, privodí tvorbu kolagénu a elastínu a zvyšuje okysličenie tkanív

Tepelný šok – stimuluje hlbšie uložené tkanivá, ktoré majú bežnú teplotu okolo 36C. Po vyvolaní náhleho ochladenia dochádza k hlbokej a okamžitej reakcii v derme, kedy sa krvné cievy striedavo protikladne zužujú a rozširujú.

Neinvazívne, bezbolestné ošetrenie s rejuvenizačnými účinkami, ktoré sú viazané na celkový počet uskutočnených ošetrení, kedy sa kumuluje kyselina hyalurónová a účinné látky v pleti.

Kúra: 1x týždenne s opakovaním 4-5x

Na udržanie požadovaného výsledku: 1x mesačne

Cena: 50,00 €