Oddych v centre Trnavy

Masáže | LPG | Kozmetické ošetrenia - INSTITUT ESTHEDERM

O nás


Už nemusíte cestovať do kúpeľov za relaxom a odpočinkom! Stačí prísť k nám do štúdia krásy, zdravia a relaxu Attractive Body uprostred Trnavy a budete sa cítiť krajšie, odpočinuté a plné vitálnej energie. Pripravili sme pre Vás bohatú ponuku úžasných wellness programov pre krásu, zdravie a formovanie postavy.

Vyskúšali sme pre Vás viaceré možnosti, ako dosiahnuť vytúženú postavu a mladšiu tvár a po mnohých pokusoch sme našli cestu. Pri použití prístroja LPG Cellu 6 od Endermologie, ktorý je zameraný na tvarovanie postavy, boj s celulitídou, antiaging a lifting tváre spoločne s kvalitnými, voňavými prípravkami na telo i na tvár od [comforte zone] sme pocítili výrazný účinok. Cítime sa oveľa lepšie a sebaistejšie, čo nás následne robí spokojnejšími.

Po piatych rokoch pôsobenia nášho štúdia krásy v Trnave máme reálne výsledky formovania postavy takmer stovky našich klientiek, ktoré zaznamenali úbytok v centimetroch - na páse od 2 cm do 6 cm a na stechnách od 1 cm do 4 cm. Dámy taktiež prejavujú výraznú spokojnosť so všetkými našimi prístrojovými liftmasážami, aj ošetreniami tváre i tela od špičkovej talianskej wellness kozmetiky [comforte zone]

Všetky ponúkané procedúry sú veľmi efektívne, dodávajú pocit uvoľnenia, pohody a oddychu, povzbudzujú a harmonizujú telo i myseľ a myslíme, že Vám pomôžu naplniť ciele, po ktorých túžite.

Milé dámy, príďte si k nám oddýchnuť.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Masáže


MasážTrvanieCena
klasická masáž chrbát - šija 35-40 min. 13,00 €
klasická masáž celotelová 80 min. 25,00 €
reflexná masáž chodidiel 40 min. 14,00 €
bankovanie - vákuoterapia 40 min. 16,00 €
masáž lávovými kameňmi 30 min. 15,00 €
masáž lávovými kameňmi celé telo 80 min. 30,00 €
anticellulitídna masáž 30 min. 13,00 €
celotelový peeling 30 min. 13,00 €

Metóda endermológia a prístroj LPG


LPG technika je určená na ošetrenie patologických zmien spojivového tkaniva. Je jedinou neinvazívnou technikou, ktorou je možné uvoľniť tuk usadený pod najvrchnejšou vrstvou pokožky, ktorú nie je možné odstrániť ani diétou a cvičením. Prístroj je vybavený systémom kontroly procedúry, ktorý umožňuje nepretržite sledovať silu záberu na kožnú riasu a kontroluje tak efektivitu zákroku.
Ďalšou výhodou je, že táto bezbolestná procedúra prináša príjemný pocit relaxácie a pohody. Pri ošetrení je klient vybavený špeciálnym oblečkom (LPG Bodywear), ktorý zaručuje jeho súkromie a spĺňa hygienické predpisy. Ošetrenie trvá 35 min. a uskutočňuje sa najlepšie trikrát týždenne.

Ako LPG funguje

Motorizovaná masážna hlavica má špeciálne valčeky, ktoré pôsobia na pokožku. Vďaka prvému valčeku sa vákuovou vlnou vytvára kožný záhyb, druhý valček ho narovnáva naspäť. Prístroj je vybavený kontrolou procedúry, ktorá umožňuje sledovať silu záberu, a aj vďaka tomu terapeut zohľadňuje pocity klienta. Jemné stláčanie, sanie a krúženie po pokožke prístrojom Cellu M6 Keymodule stimuluje žilový a lymfatický systém tak, že vyplavuje toxíny. Vlákna sú stimulované, tvorba kolagénu a elastínu je obnovená, pleť pôsobí mladistvejšie a zdravšie. Ošetrenie takisto vyhladzuje povrch pokožky, je jemnejšia, „pomarančová koža“ mizne.

LPG – história

LPG Endermologie je veľmi účinná metóda na mnohé problémy s pokožkou. Techniku vynašiel automobilový pretekár Louis Paul Guitay, ktorý mal vážnu autonehodu. Podstupoval intenzívne masáže, ktoré mu výrazne pomohli v zotavení. Na základe osobných skúseností s konkrétnymi masážami skonštruoval prístroj, ktorý nahradil šikovné ruky fyzioterapeutov a nazval ho svojimi iniciálkami LPG.

LPG - Lipomasáž

Zaberie tam, kde diéta a cvičenie zlyhávajú. Lipomassage je nechirurgické riešenie pretrvávajúceho tuku, celulitídy, uvoľnenej a ochabujúcej pokožky. Každé ošetrenie má svoje špeciálne charakteristiky, LPG Systems má špeciálny software a výmenné hlavice Keymodule a nastaviteľné programy starostlivosti.

Lipomasáž - trvanie 35 min.Cena
1 ošetrenie30,00 €
10 ošetrení280,00 €
15 ošetrení + 1x liftmasáž390,00 €
20 ošetrení + 1x liftmasáž + overal zdarma480,00 €
Udržiavacia kúra 2x mesačne20,00 €

LPG - Liftmasáž

Dokonale spevňuje kontúry tváre, vyhladzuje vrásky, mierni opuchy a kruhy okolo očí a omladzuje krk a dekolt. Taktiež ozdravuje problematickú pleť a lymfatickou masážou napomáha k jej obnovovaniu. Aj Vy môžete skrášliť, rozjasniť a dodať mladistvý vzhľad Vašej pleti bez použitia injekcií alebo plastických operácií.

Liftmasáž - trvanie 30 min.Cena
1 ošetrenie20,00 €
5 ošetrení95,00 €
10 ošetrení + 1x maska170,00 €
15 ošetrení + 1x masáž chrbta a šije225,00 €
Udržiavacia kúra 1x mesačne13,00 €

Zvýhodnené balíčky ošetrení

BalíčekCena
10 ošetrení lipomasáž + 10 ošetrení liftmasáž + overal zdarma410,00 €
15 ošetrení lipomasáž + 15 ošetrení liftmasáž + overal zdarma570,00 €
20 ošetrení lipomasáž + 15 ošetrení liftmasáž + overal zdarma a podporný telový krém k ošetreniu LPG pre zvýšenie účinku o 30%650,00 €

Starostlivosť o pleť a ruky


Zdravá a krásna pleť umocňuje celkový vzhľad a podčiarkuje osobnosť každej ženy. Profesionálna nemecká kozmetická značka ALCINA predstavuje cielenú starostlivosť o zdravie i krásu pleti. Pri zrode každého prípravku stojí dôkladný vedecký výskum, vývoj na základe prísnych farmaceutických noriem a testovania na renomovaných klinikách. 100 rokov skúseností a výskumu pre vašu zdravú a krásnu pleť.

ALCINA

Ošetrenia s prípravkami ALCINA - trvanie 90 min.Cena
Základné ošetrenia

Diagnostika pleti, čistiaca masáž, mechanické hĺbkové čistenie, aplikácia ampulky (podľa typu pleti), maska, záverečná starostlivosť a poradenstvo.
25,00 €
Hydratačné ošetrenia

Diagnostika pleti, čistiaca masáž, špeciálna ALCINA masáž, aplikácia ampulky (podľa stavu pleti), hydratačná maska, záverečná starostlivosť a poradenstvo.
28,00 €
Energetické a regeneračné ošetrenia

Diagnostika pleti, čistiaca masáž, špeciálna ALCINA masáž, aplikácia ampulky (podľa stavu pleti), hydratačná maska, záverečná starostlivosť a poradenstvo.
28,00 €
Liftingové ošetrenia

Ošetrenie, ktoré vyhladí, rozjasní a spevní pleť.
Diagnostika pleti, čistiaca masáž, špeciálna ALCINA masáž, aplikácia ampulky (podľa stavu pleti), hydratačná maska, špeciálna starostlivosť o očné okolie, záverečná starostlivosť a poradenstvo.
30,00 €
Kolagénové ošetrenia

Exkluzívne ošetrenia s kolagénovými prípravkami, ktoré zlepšujú elasticitu pleti s dlhodobým účinkom.
Diagnostika pleti, čistiaca masáž, špeciálna ALCINA masáž, aplikácia ampulky (podľa stavu pleti), hydratačná maska, špeciálna starostlivosť o očné okolie, záverečná starostlivosť a poradenstvo.
32,00 €

INSTITUT ESTHEDERM

INSTITUT ESTHEDERM - Kozmetické ošetreniaTrvanieCena
OSMOCLEAN

Pre intenzívnu potrebu čistenia pleti, kedykoľvek je to potrebné.
30 min.20,00 €
ESSENTIAL

Špecifické ošetrenie, ktoré poskytuje cielené riešenie pre kožné disfunkcie.
90-100 min.40,00 €
EXPERT

Intenzívne ošetrenie pre akútne kožné disfunkcie
90-100 min.50,00 €
CYCLO SYSTEM

Ošetrenie obnovujúce cyklus mladosti pleti pre ženy po 45-tom roku života.
90-100 min.60,00 €
WHITE SYSTEM

Profesionálne ošetrenie, kotré rozjasní a zjednotí farbu pleti..
90-100 min.60,00 €
OXYPEELING

Rozjasňujúce ošetrenie aktivujúce pleť a predikujúce pigmentové škvrny..
60 min.40,00 €

Prístrojové ošetrenia

Prístrojové ošetrenia - Xilia1Cena
Rádiofrekvencia - omladzujúce ošetrenie

Stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu, vypína pleť, redukuje póry, znižuje zápalové procesy a zvyšuje odolnosť pleti proti ochabnutiu. Ošetrenie trvá 25 minút, formou prehrievacej masaže bipolárnou hlavicou a 15 minútovou chladivou maskou.
26,00 €
Diamantová dermabrázia

Príjemné neinvazívne ošetrenie tváre na dokonale hladkú a jemnú pleť trvajúce 10-15 minút. Doporučuje sa pri omladzovacích kúrach, na zosvetlenie pigmentových škvŕn, ošetrenie upchatých a rozšírených pórov a na zvýšenie hydratácie.
10,00 €
Air massage

Jemná podtlaková masáž svojim účinkom nahrádza ručnú lymfomasaž na odplavenie škodlivých látok a prejasnenie pleti. Zvyšuje metabolizmus, tonizuje a prekrvuje pleť.
9,00 €
Iontoforéza

Slúži na vpravovanie hydrofilných látok do pleti, využivajúc pri tom galvanický prúd. Hydrofilné vyživujúce ampulky určené na iontoforézu sú schopné prenikať do spodných vrstiev pokožky a tým ju dôsledne vyživujú. Ošetrenie sa doporučuje pri starnúcej pleti v kombinácii s hore uvedenými ošetreniami.
13,00 €
Dezinkrustácia

Ošetrenie určerné na aknóznu a zhrubnutú pokožku, odstraňuje nadbytočný maz, zlepšuje celkový stav pokožky.
23,00 €

Kúry

Zloženie kúryTrvanieCena
Diamantová mikrodermabrázia + Air massage + Rádiofrekvecia + chladivá maska podľa výberu klienta.

Pri zakúpení 5 a viac ošetrení 40,- €/ 1 ošetrenie
60 min.45,00 €
Diamantová mikrodermabrázia + Dezinkrustácia + maska40 min.23,00 €

Kontakt


Attractive Body
   Františkánska 3, 917 01 Trnava

0918 531 383

attractivebody@hotmail.sk

OTVÁRACIE HODINY
Pondelok - Piatok od 9:00 do 15:00
Mimo otváracích hodín (do 20.00) a víkendy len na objednávky.

© Attractive Body, 2016
Tvorba webstránok - Webwe.eu