METÓDA ENDERMOLÓGIA
A PRÍSTROJ LPG

uvoľňuje tuk usadený pod najvrchnejšou vrstvou pokožky, ktorú nie je možné odstrániť ani diétou a cvičením

lpg baner

LPG technika je určená na ošetrenie patologických zmien spojivového tkaniva. Je jedinou neinvazívnou technikou, ktorou je možné uvoľniť tuk usadený pod najvrchnejšou vrstvou pokožky, ktorú nie je možné odstrániť ani diétou a cvičením. Prístroj je vybavený systémom kontroly procedúry, ktorý umožňuje nepretržite sledovať silu záberu na kožnú riasu a kontroluje tak efektivitu zákroku.

Ďalšou výhodou je, že táto bezbolestná procedúra prináša príjemný pocit relaxácie a pohody. Pri ošetrení je klient vybavený špeciálnym oblečkom (LPG Bodywear), ktorý zaručuje jeho súkromie a spĺňa hygienické predpisy. Ošetrenie trvá 35 min. a uskutočňuje sa najlepšie trikrát týždenne.

Ako LPG fungujelpg pristroj

Motorizovaná masážna hlavica má špeciálne valčeky, ktoré pôsobia na pokožku. Vďaka prvému valčeku sa vákuovou vlnou vytvára kožný záhyb, druhý valček ho narovnáva naspäť. Prístroj je vybavený kontrolou procedúry, ktorá umožňuje sledovať silu záberu, a aj vďaka tomu terapeut zohľadňuje pocity klienta. Jemné stláčanie, sanie a krúženie po pokožke prístrojom Cellu M6 Keymodule stimuluje žilový a lymfatický systém tak, že vyplavuje toxíny. Vlákna sú stimulované, tvorba kolagénu a elastínu je obnovená, pleť pôsobí mladistvejšie a zdravšie. Ošetrenie takisto vyhladzuje povrch pokožky, je jemnejšia, „pomarančová koža“ mizne.

LPG – história

LPG Endermologie je veľmi účinná metóda na mnohé problémy s pokožkou. Techniku vynašiel automobilový pretekár Louis Paul Guitay, ktorý mal vážnu autonehodu. Podstupoval intenzívne masáže, ktoré mu výrazne pomohli v zotavení. Na základe osobných skúseností s konkrétnymi masážami skonštruoval prístroj, ktorý nahradil šikovné ruky fyzioterapeutov a nazval ho svojimi iniciálkami LPG.

LPG - LIPOMASÁŽ

Zaberie tam, kde diéta a cvičenie zlyhávajú. Lipomassage je nechirurgické riešenie pretrvávajúceho tuku, celulitídy, uvoľnenej a ochabujúcej pokožky. Každé ošetrenie má svoje špeciálne charakteristiky, LPG Systems má špeciálny software a výmenné hlavice Keymodule a nastaviteľné programy starostlivosti.

Lipomasáž - trvanie 35 min.Cena
1 ošetrenie 31,00 €
10 ošetrení 280,00 €
15 ošetrení + 1x liftmasáž 390,00 €
20 ošetrení + 1x liftmasáž  480,00 €
Udržiavacia kúra 2x mesačne 20,00 €

LPG - LIFTMASÁŽ

Dokonale spevňuje kontúry tváre, vyhladzuje vrásky, mierni opuchy a kruhy okolo očí a omladzuje krk a dekolt. Taktiež ozdravuje problematickú pleť a lymfatickou masážou napomáha k jej obnovovaniu. Aj Vy môžete skrášliť, rozjasniť a dodať mladistvý vzhľad Vašej pleti bez použitia injekcií alebo plastických operácií.

Liftmasáž - trvanie 30 min.Cena
1 ošetrenie 20,00 €
5 ošetrení 95,00 €
10 ošetrení  170,00 €
15 ošetrení 225,00 €
Udržiavacia kúra 1x mesačne 13,00 €

ZVÝHODNENÉ BALÍČKY OŠETRENÍ

BalíčekCena
10 ošetrení lipomasáž + 10 ošetrení liftmasáž  410,00 €